گروه مهندسی آمیتیس در سال 1399 توسط تعدادی از مهندسان جوان ایرانی تاسیس شد. این جوانان پس از کسب تجربه و دانش فنی دور هم جمع شده تا با ارائه خدمات مهندسی و تولید، اعتماد شما را به محصولات با کیفیت ساخت کشور عزیزمان ایران جلب کنند. یکی از وظایفی که این گروه سر لوحه کار خود قرار دادند ارائه آموزش به مخاطبان و مصرف کنندگان عزیز است تا با بالا بردن سطح آگاهی، رضایت مشتری را همراه خود داشته باشند.

به امید ارتقا سطح کیفی صنعت کشور و قرار گرفتن در مسیر پیشرفت روزافزون

سنگ آمیتیس با ترکیب شیمیایی SiO2 دارای رنگ ارغوانی متمایل به بنفش بوده و با سختی 7 موس و ساختار هگزاگونال از خانواده کوارتز می باشد. متاسفانه در بازار ایران بیشتر نوع مصنوعی که با ترکیب سیلیکا و اکسید آلومینیم در آزمایشگاه ساخته شده یافت می شود. لازم است جهت شناسایی اصل بودن، سنگ را تحت فیلترهای قطبیده قرار داده و بچرخانید. آمیتیس طبیعی چشمک زده در حالی که نوع مصنوعی در زیر پلاریسکوپ، سیاه می ماند. بیشترین معدن این سنگ در برزیل و اروگوئه قرار دارد.
از خواص درمانی این سنگ می توان به آرامش رسیدن مغز انسان و دفع انرژی های منفی اشاره کرد. همچنین این سنگ نماد اشراف گرایی نیز می باشد و در جواهرات استفاده می شود. رنگ بنفش آن به عنوان یک رنگ قدرتمند سلطنتی شناخته می‌شود و اغلب به عنوان نماد راز و رمز، سحر و جادو، اصالت و ثروت در نظر گرفته می‌شود.
انتخاب اسم این سنگ برای گروه مهندسی آمیتیس به سبب همین ویژگی ها می باشد. در واقع این مجموعه با هدف ارائه اجناس با کیفیت در زمینه دکوراسیون منزل و محل کار شما و تولید محصولاتی خاص، همچنین ارائه خدمات انواع پوشش دهی، برش و حکاکی لیزر در کنار شما بوده تا حس اشراف گرایی را همراه با آرامش خاطر برای شما به ارمغان بیاورد.

رنگ بنفش نماد قدرت و ثروت