چاپ هیدروگرافی

چرا باید تغییرات انجام دهیم؟

از ابتدای سال 2018 واردات خودرو خارجی به طور کامل بسته شد و عملا هیچ خودرو جدیدی وارد نشد. خلا چندساله در واردات باعث افزایش قیمت چندبرابری خودرو شد. در کشور آمریکا و بعضی کشورهای پیشرفته، خودرو کالایی مصرفی است ولی در ایران به عنوان سرمایه تلقی می شود. پس بیهوده نگفته ایم که نگهداری از آن برای حفظ ارزش و سلامت خودرو بسیار اهمیت دارد. بنابراین تغییر طرح داخل و خارج خودرو می تواند برای صاحب آن جذاب باشد. اخیرا رایج شده که تغییراتی (Face lift) به صورت جزیی یا کلی در خودرو انجام می دهند. مثلا ظاهر داخلی و خارجی خودرو را از مدل 2017 به مدل 2020 تغییر می دهند. در این مقاله البته قصد داریم شما را با تغییرات کوچک تر ولی جذاب آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

تغییر طرح خارجی خودرو

تغییراتی که در خارج خودرو با استفاده از تیم مجرب ما می توانید انجام بدید شامل: تغییر رنگ چراغ ها، تغییر طرح آیینه و اسپویلر و… می باشد.

تغییر رنگ چراغ عقب

با استفاده از مواد آمریکایی وارداتی که کیفیت بسیار بالایی دارد می توان رنگ چراغ عقب خودرویتان را به قرمز یا دودی تغییر دهید.

در این روش ابتدا چراغ پولیش و خط و خش آن از بین می رود. سپس با پاشش مواد، تغییر رنگ انجام می شود. در نهایت با پاشش کیلر براقیت و دوام رنگ همانند رنگ بدنه میشه و در برابر نور خورشید و اشعه UV مقاوم می شود.

چراغ عقب اصلی مزدا 3

کاسه چراغ عقب مزدا 3 قبل از تغییر رنگ

تغییر رنگ چراغ عقب

تغییر رنگ چراغ عقب و چراغ آیینه ها مزدا 3 به رنگ قرمز

تغییر طرح با تکنولوژی چاپ هیدروگرافیک

با استفاده از تکنولوژی هیدروگرافیک می توان طرح کربن، چوب، مشکی پیانویی و… بر روی فلاپ آیینه ها، جلوپنجره، رینگ خودرو، بال و اسپویلر  متناسب با سلیقه شما چاپ کرد.

جلوپنجره مشکی پیانویی بی ام دبلیو

تغییر رنگ جلوپنجره بی ام و به مشکی پیانویی

 

فلاپ آیینه طرح کربن

الیاف کربن آیینه

تغییر طرح داخلی خودرو

می توان اجزای داخلی اتومبیل شما شامل قطعات داشبورد و همچنین کلیدها را به سلیقه شما دیزاین کرد.

ترمیم کلید خودرو

استفاده طولانی مدت از کلیدهای شیشه بالابر، پنل کولر، ضبط و کلیدهای فرمان همچنین به دلیل استفاده از مواد پایه الکل در زمان کرونا برای ضد عفونی داخل خودرو موجب شد تا طرح و رنگ کلیدها از بین برود. بنابراین کلید مجددا رنگ می شود و طرح چاپی آن با لیزر حکاکی میشه تا فرآیند ترمیم کلید خودرو کامل شود.

کلید فرمان بی ام و

کلید فرمان بی ام و که رنگ و طرح آن از بین رفته است

ترمیم کلید فرمان بی ام و

ترمیم کلید فرمان بی ام دبلیو با دستگاه لیزر

 اجرا هیدروگرافی

به روش هیدروگرافیک می توان طرح های قبلی را ترمیم کرد یا از اول طرح متفاوتی متناسب با سلیقه شما اجرا بشود.

تغییر طرح قطعات خودرو

آبکاری چوب قطعات خودرو با هیدروگرافی